Newsletter

NOVINKY, NA KTERÉ SE MŮŽETE TĚŠIT U NÁS V SALONU


Čas, který jsem nuceně musela trávit mimo salon, jsem využila k navázání nové spolupráce s dermokosmetikou a kosmeceutikou René D´essey. Kosmetika vyvíjená skupinou odborníků z oblasti biochemie, fyziky, farmakologie a biologie. Kosmetika s 30letou tradicí. Laboratoře vyvíjí vlastní kosmetické produkty i přístroje s důrazem na vysokou kvalitu a účinnost. Proto většina ošetření má studie účinnosti a mnohá z nich jsou patentována. I přes tento vysoký standard má společnost velmi vstřícnou cenovou politiku.

Můžete se tedy těšit ne jen na nová ošetření, ale i přístroje, které efektivně pracují na stavu Vaší pleti. Dovolte, abych Vám představila to nejlepší v oblasti anti-age i zlepšení stavu a odolnosti Vaší pleti:

OXYCEUTICAL

Patentované přístrojové neinvazivní ošetření biodisponibilním kyslíkem na obličej i tělo.

Ošetření, které díky molekule kyslíku O3 dokáže stimulovat buněčnou regeneraci.

Na co vše Oxyceutical je?

Pro posílení tvorby kolagenu a elastinu, sjednocení barevného odstínu kůže, zpevnění a zesílení, omlazení a vypnutí, posílení hydratace a výživy kůže, ošetření nezánětlivého akné, řešení hyperpigmentací, rozšířené cévky a metličky, zlepšení vzhledu strií a jizev, ošetření celulitidy.

Typy ošetření :

OXYCEUTICAL FACE - Energie pro buněčnou obnovu

OXYCEUTICAL LIFT - Silná buněčná energie s liftingový efektem, zpevnění a remodelace obličejového oválu.

OXYCEUTICAL YALURONIC - Intenzivní vyplnění pleti s hlubokou hydratací

OXYCEUTICAL BODY - Revitalizace kožních buněk s jemnou exfoliací.

OXYCEUTICAL HAIR - péče o vlasovou pokožku.

Vhodný pro boj se svědivou a podrážděnou pokožkou, na suché lupy, na jemné vlasy, na mastné lupy, proti stresové i androgenní alopecii


TOTO JE VÝSLEDEK PO JEDNOM OŠETŘENÍ AKTIVNÍM KYSLÍKEM


Vybavení salonu jsme dále obohatili o bipolární selektivní mezoterapii.

Tento generátor pracuje třemi aktivními principy: elektroporace, radiofrekvence a LED světlo.

Docílíme tak bezpečné neinvazivní maximalizaci průniku aktivních látek do kůže.

MEZOPORACE - lem je povzbudit látkovou výměnu již v zárodečných fázích buňky. Díky elektroporaci je propustnost buňky mnohonásobně vyšší.

RADIOFREKVENCE -  je tepelné zapracování aktivních látek do pokožky pomocí radiofrekvenčních vln. Bipolární radiofrekvence působí povrchově do hloubky 1 mm.


LED světlo (light-emitting diode) je světelné vlnění střední vlnové délky. Slouží k urychlování hojivých procesů. Světlo snadno proniká do kůže a způsobuje změny v podkoží. LED mění molekulární
strukturu elastinu, tudíž dochází k obnovení elasticity pokožky a vyhlazování vrásek. Modré světlo pokožku po ošetření zklidňuje.


Indikace
Posílení tvorby kolagenu a elastinu, sjednocení barevného odstínu kůže, zpevnění a zesílení kůže, omlazení a vypnutí kůže, posílení hydratace a výživy kůže, ošetření nezánětlivého akné, řešení
hyperpigmentací, rozšířené cévky a metličky, zlepšení vzhledu strií a jizev, vitamínová terapie, ošetření celulity.


DALŠÍ NOVÉ SALÓNNÍ OŠETŘENÍ, KTERÉ U NÁS NAJDETE:


Toto je zamknutá stránka, která se zobrazí pouze registrovaným uživatelům vašich stránek. Klikněte a můžete začít psát.