LUXURY ANTI-AGING


HighSkinRefiner®                                      1980 Kč

intenzivní lifting a anti-age efekt díky Lifting Integral Complex. Podpora aktivity buněk a metabolismu, zabraňuje ztrátě živin, redukuje i výrazné vrásky, ochrana a obnova kolagenových a elastinových vláken, napomáhá ke správné přilnavosti vrstev dermal s epidermal = lepší zásobování živinami


HighSkinRefiner®Extra                                    2200 Kč

Viditelná redukce jemných linek a vrásek, okamžitý liftingový a zpevňující efekt a navrácení pevnosti kontur za použití speciální masky.


Ultimate Grand Cru Rose                                   1.980 Kč

Luxusní anti-aging s výtažkem z damašské růže. Prodlužuje životnost pleťových buněk a fibroblastů, stymuluje kolagen a proteglykanů. Okamžitý liftingový efekt, hydratace a rozjasnění.


PRECIOUS COLECTION                                            2000 Kč

Anti-age ošetření, při kterém podle volby ampule docílíme maximálního výsledku, přímo na míru potřebám vaší pokožky.

Rose Gold ENERGY - 100% více energie pro vaši pleť - Regenerace, detoxikace a vitalizace

Gold VOLUME - Hydratace a objem pro pleť. Obsažené látky podporují stimulaci syntézy kolagenu, vyplňují vrásky.

Platinum LIFTING - okamžitý lifting, hydratace, regenerace. Anti-age ošetření rozjasněná hydratovaná pleť


REVERSIVE ANTI-AGING                                            2.500 Kč

Nová dimenze v anti-aging. Re-Youth Complex obsahující čtyři vysoce účinné aktivní složky pro dokonalou ochranu pleti a zabránění jejímu předčasnému stárnutí. Složky dokáží : chránit buňky, prodloužit jejich životnost, brání poklesu tempa tvorby nových buněk a schopnosti kůže se regenerovat. Zabránit působení negativních faktorů na pleť, aktivace genu dlouhověkosti..


SeaCREATION                                                        5.400 Kč

Ponořte se do luxusu z hlubin oceánu s nejvyšší kosmetickou řadou Babor. Rituál z hloubky moře, zahalí váš obličej, krk a dekolt, ale i celé paže. BABOR thermophilus uvolňuje čistou energii v pleti k vytvoření nových svěžích pleťových buněk. Ochranné funkce pleti jsou vylepšeny, magické toky skrze pleť mají prospěšné účinky a vytváří v pleti elementární zdroj nekonečné krásy. Výsledkem je božsky hedvábná, svěží a zářivá pleť.