DOCTOR BABOR

Vyjímečná řada přibližující se medicínským produktům.

Kombinuje nejnovější poznatky ze světa vědy a medicíny, desetiletí zkušeností BABOR a vysoce efektivní aktivní ingredience vytvořené na základě optimálních principů péče o pleť a výzkumu innovativních metod ošetření.
Tato řada dosahuje výsledků, které nikdy předtím nebyly ve světě kosmetiky možné.


Dr. BABOR

LIFTING

LIFTING SILVER FOIL .....................................  2.100,- Kč

Luxusní liftingové ošetření, při kterém se aplikují vybraná séra (na dané partie obličeje) v kombinaci se stříbrnou maskou.


COLLAGEN BIOMATRIX LIFTING ...........  2.200,- Kč

Viditelný lifting srovnatelný s chirurgickým zákrokem.V tomto ošetření vaše pleť dostane téměř 100% kolagen, je totiž oproti jiným zpracován zvláštní technologií, takže je látkou aktivní, jejíž působení na uvolnění, vyhlazení a zjemnění pleti je rychlé a dokonalé. Restrukturalizace pleti, dodání a udržení vody, aktivace vlastní produkce kolagenu v pleti a viditelné posílení hustoty a pevnosti kolagenových vláken.

Dr. BABOR

REFRESH 

YOUR SKIN


DETOX TREATMENT...........................................  1.900,- Kč

Detoxikační ošetření pro povadlou, stresovanou pleť. Výsledkem je chráněná, rozářená, omlazená a vypnutá pleť

CLEANFORMANCE............................................  1.860,- Kč

100% vegan řada pro náročnou pokožku. Přispívá k zachování neporušené kožní bariéry a zářivé, zdravě vypadající pleti. Díky prebiotickému a probiotickému komplexu 

DOCTOR BABOR ULTIMATE A16.................  1.800,- Kč

Ošetření s 10% Retinew A16 pro mdlou unavenou pleť. Výsledkem je obnova, omlazení a prozáření.

DOCTOR BABOR VITAMIN C......................................  1.850,- Kč

Ošetření ke zlepšení pružnosti pleti a sjednocení její barevnosti

DOCTOR BABOR BI-PHASE ..........................................  1.900,- Kč

Renovační ošetření se speciální ampulí z řady Doctor Babor. Výsledkem je viditelný efekt detoxikace, obnovy a vypnutí. Pleť je čistší, hladší, jemnější, vypnutější, rozzářenější. Ošetření je vhodné pro všechny typy pletí, obzvláště pro vyčerpanou, či pleť s viditelným poklesem napnutí.

REPAIR TREATMENT..............................................................   2.000,- Kč

Vysoce regenerační ošetření s AHA peelingem z řady Doctor Babor. Výsledkem je hluboká regenerace a stimulace obnovy pleti při různých obtížích. Ideální absolvovat opakovaně pro co nejsilnější výsledek

NEURO SENSITIVE....................................................................   1.600,- Kč

Intenzivní uklidňující ošetření pro hyper citlivou a suchou pleť. Složky obsažené v tomto ošetření jsou schopné vytvářet nové nervové receptory a tím snížit neadekvátní reakce pleti na dané podněty. Pleť je mnohem méně podrážděná, nedochází k jejímu červenání, svědění a dalším znakům podráždění. Jedná se o zcela nový způsob ochrany pleti. Anti-bakteriální efekt, stimulace vlastní obranyschopnosti pleti a produkce ceramidů, podpora elasticity pleti, ochrana kyselé vrstvy pleti.