MASÁŽE

MANUÁLNÍ LIFTING OBLIČEJE

LIFTING OBLIČEJE

 

Jednorázové ošetření      1x 60min     600,-

Intenzivní kúra               10x 60min  4.500,-

pro stálý efekt je třeba podstoupit minimálně 10 návštěv v rozmezí 1-2x týdně. Dále stačí 1x návštěva za měsíc

 

1. ošetření zdarma

2.-10. ošetření    4.500 Kč

následné udržovací návštěvy:    1x měsíčně    500 Kč

 

 

+ možnost aplikace BABOR FLUIDS FP        100 Kč

Vysoce koncentrované přírodní aktivní ingredience, které jsou díky svému balení (skleněná ampule 2 ml) tím nejúčinnějším produktem. Jejich použití je okamžitě viditelné. Lze je použít jednorázově pro okamžitý efekt, nebo jako kúru pro vyřešení problému pleti (hydratace, lifting, čištění, citlivost…)

 

Vyzkoušejte revoluční metodu manuálního liftingu obličeje..nač používat všechna drahá přístrojová ošetření... když se stejného efektu dá docílit přírodní cestou a příjemným lidským dotykem.

                        

Manuální lifting dokáže bez pomocí skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření podstatně vyhladí vrásky, zregeneruje, napne pleť a obličej se doslova rozzáří novou vitalitou. Jemná technika, šetrná k pokožce navozující pocit velmi hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku.

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí, klient odchází zcela s novou tváří.
Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

                                                                                                                                                                                                                                     

KONTRAINDIKACE :

    - zánětlivé projevy na kůži obličeje                                                                           - kuperóza (červené žilky v obličeji)

    - bolestivé záněty obličejových nervů                                                                       - epilepsie (možno pouze částečná masáž)

    - bezprostředně po opalování                                                                                    - poruchy lymfatického systému (pouze částečná masáž)

    - porucha štítné žlázy                                                                                                - po chirurgických zákrocích v obličeji

    - ekzémy, lupenka - jen v klidovém stavu a zkráceně

    - po aplikaci botoxu (paralyzuje zatím co při manuálním liftingu dochází k regeneraci)