BABOR odhalil poklad všech pokladů a předtím neodhalené záhady neporušených vulkanických prasklin v hloubce Guaymas Bay ( Mexiko ) vysoce energetickou aktivní ingredienci BABOR thermophilus.

Magický BABOR thermophilus uvolňuje čistou energii v pleti k vytvoření nových svěžích pleťových buněk - keratinocytů. Uvolněná energie vytvoří velký počet těchto buněk, jejich fyziologická charakteristika je omlazená a jejich vývoj je urychlen, jejich postup na povrch je synchronizován. Během přesunu těchto buněk zvyšuje BABOR thermophilus produkci zkrášlujícího proteinu - involucrinu a esenciálního lipidu - CERAMIDU. Ochranné funkce pleti jsou vylepšeny, magické toky skrze pleť mají prospěšné účinky a vytváří v pleti elementární zdroj nekonenčné krásy. BABOR thermophilus zajišťuje toto omlazení každou vteřinou: termoaktivní buněčná ochrana buněk chrání buňky před stresem a volnými radikály. Tento vysoce energetický katalyzátor chytře chrání nekonečnou krásu pleti jako odpověď na tepelnou sílu.  

 

                        CREAM / CREAM Rich hutnější konzistence

Exkluzivní krém pro nekonečnou krásu

Obsahuje BABOR thermophilus pro nové, svěží buňky. Thermoaktivní buněčná ochrana před stresem a volnými radikály. Vysoce efektivní proti stárnutí pleti

 

 

                                                               EYE CREAM 

                                                                           Vysoce efektivní oční krém proti stárnutí                           

 

CONCENTRATE                                                                                        

Koncentrát s vysokým obsahem BABOR thermophilus