EPILACE CUKROVOU PASTOU

Jedinečná metoda v odstraňování nežádoucích chloupků.

Hmota obsahuje 100% přírodní složky a není testována na zvířatech.

Používá se při tělesné teplotě, nezpůsobuje alergické reakce.

Odstraňuje pouze chloupky a odumřelé kožní buňky, nenarušuje vrstvu nové kůže.

Tento druh epilace může podstoupit i diabetik, protože nezpůsobuje překrvení.   

K odstranění dostačuje délka chloupků 3-5milimetrů a další návštěvu můžete zopakovat až po 3-4týdnech. Odpadá vám tím několikrát v týdnu trávit čas se žiletkou, nebo bolestivá epilace studeným voskem, podráždění či poškození pokožky, které odeznívá velmi dlouho.
I v době, kdy existují metody odstraňování ochlupení na příklad Laserem či elektrolýzou, si cukrová epilace zachovává své nenahraditelné místo. Jak z finančního hlediska, bolestivosti, či šetrnosti k pokožce, tak i efektivnosti v případě, že máte světlé ochlupení. Nepříjemné pocity jsou oproti epilaci voskem minimální hlavně díky rozlišnému přístupu:

 

Cukr se nanáší proti směru růstu chloupků a trhnutí se provádí po směru jejich růstu. Oproti vosku, který trhá chloupky proti směru růstu a tím dochází velmi často k přetržení a pak k jejich následnému zarůstání. Depilace voskem je tak sama o sobě znatelně bolestivější.
Cukrová pasta obalí chloupky, prosakuje do folikulu, který změkne a uvolní. Depilace je tak minimálně bolestivá.
Při pravidelné epilaci touto jedinečnou metodou docílíte významného oslabení ochlupení a jeho maximální redukci.
Jedinečnost této metody jsou znatelné zvláště při brazilské depilaci (depilace intimních partií). Díky ruční technice nanášení a stržení pasty, se dokáže maximálně přizpůsobit depilovaným partiím.