LUXURY ANTI-AGING        

BABOR HSR®                                                                        Cena : 1.700,- Kč                                    Jedinečné ošetření zajišťující intenzivní lifting  a anti-age efekt díky Lifting Integral Compex. Podpora aktivity buněk a metabolismu, zabraňuje ztrátě živin, redukuje i výrazné vrásky, ochrana a obnova kolagenových a elastinových vláken, napomáhá ke správné přilnavosti vrstev dermal s epidermal = lepší zásobování živinami     

BABOR HSR® Extra                                                                             Cena : 1.850,- Kč                                       Viditelná redukce jemných linek a vrásek, okamžitý liftingový a zpevňující efekt a navrácení pevnosti kontur za použití speciální masky.

GRAND CRU Treatment                                                                    Cena : 1.600,- Kč                                         Luxusní anti-aging ošetření  za použití ampulí s výtažkem z růží. Pleť je viditelně vyhlazená, jemná a rozjasněná. Pro absolutní krásu.

 

REVERSIVE ANTI-AGING                                              Cena: 2.350,-  Kč                                              Nová dimenze v anti-aging. Re-Youth Complex obsahující čtyři vysoce účinné aktivní složky pro dokonalou ochranu pleti a zabránění jejímu předčasnému stárnutí. Obsažené složky dokáží : chránit buňky, prodloužit jejich životnost, brání poklesu tempa tvorby nových buněk a schopnosti kůže se regenerovat. Zabránit působení negativních faktorů na pleť, aktivace genu dlouhověkosti..

 

  SEA CREATION                                                                  Cena: 5.400,-  Kč                          Ponořte se do luxusu z hlubin oceánu s nejvyšší kosmetickou řadou společnosti Babor, která vám přináší rituál z hloubky moře..při kterém bude do okouzlující čisté vůně pokryt nejen váš obličej, krk a dekolt, ale i celé paže. Ošetření, při jehož rituálu aktivní ingredience BABOR thermophilus uvolňuje čistou energii v pleti k vytvoření nových svěžích pleťových buněk. Ochranné funkce pleti jsou vylepšeny, magické toky skrze pleť mají prospěšné účinky a vytváří v pleti elementární zdroj nekonečné krásy. Výsledkem je božsky hedvábná, svěží a zářivá pleť.