kosmetická ošetření                  

                 

Vyjímečná řada přibližující se medicínským produktům

Kombinuje nejnovější poznatky ze světa vědy a medicíny, desetiletí zkušeností BABOR a vysoce efektivní aktivní ingredience vytvořené na základě optimálních principů péče o pleť a výzkumu innovativních metod ošetření.
Tato řada dosahuje výsledků, které nikdy předtím nebyly ve světě kosmetiky možné.
                        

 

ULTIMATE FACE LIFTING             ......................................  1.800,-

Viditelný lifting srovnatelný s chirurgickým zákrokem. Náhrada za injekční aplikaci kolagenu a kys. hyaluronové V tomto ošetření vaše pleť dostane téměř 100% kolagen je totiž oproti jiným zpracován zvláštní technologií, takže je látkou aktivní, jejíž působení na uvolnění,vyhlazení a zjemnění pleti je rychlé a dokonalé. Dochází : k restrukturalizaci pleti, dodání a udržení vody v pleti, aktivuje vlastní produkci kolagenu v pleti a viditelně posiluje hustotu a pevnost kolagenových vláken

REPAIR CELLULAR    .....................................   1.800,-

Vysoce regenerační ošetření s AHA peelingem z řady Doctor Babor. Výsledkem je hluboká regenerace a stymulace obnovy pleti při různých obtížích. Ideální absolvovat opakovaně pro co nejsilnější výsledek

 

GLOW LIFT / GLOW VITAMINS    .....................................   1.800,-

Renovační ošetření s AHA peelingem a speciální dvousložkovou glow ampulí z řady Doctor Babor. Výsledkem je  viditelný efekt detoxikace a obnovy. Pleť je čistší, hladší, jemnější, vypnutější, rozzářenější. Ošetření je vhodné pro všechny typy pletí, obzvláště pro vyčerpanou, znečištěnou, či pleť s viditelným poklesem napnutí.

 

NEUROSENSITIVE CELLULAR      ......................................   1.200,-

Intenzivní uklidňující ošetření pro hyper citlivou a suchou pleť. Složky obsažené v tomto ošetření jsou schopné vytvářet nové nervové receptory a tím snižit neadekvátní reakce pleti na dané podněty. Pleť je mnohem méně podrážděná, nedochází k jejímu zčervenání, svědění a dalším znakům podráždění. Jedná se o zcela nový způsob ochrany pleti. Anti-bakteriální efekt, stimulace vlastní obranyschopnosti pleti a produkce ceramidů, podpora elasticity pleti, ochrana kyselé vrstvy pleti.